Nordiska Galleriet Studio - Inrednings- & arkitektbyrå | Nordiska Galleriet
Prisgaranti Fri frakt över 500 kr100% original
Support

Vi är en kreativ arkitektstudio som levererar helhetslösningar till offentliga och privata miljöer baserat på dina behov och visioner.

Med vårt full-service-erbjudande har du full insikt i processen och slipper fördyrande mellanhänder. På detta sätt kan vi se till att din vision går i uppfyllelse.

Vårt team består av inredningsarkitekter, inredare och projektledare som utmanar trender och skapar emotionella upplevelser genom arkitektur och design.

Arkitekter & Inredare
Projektledning
Order & leverans

Kontakta oss

Olof Crenér

Senior Interior Designer

olof@nordiskagalleriet.com
Linn Fredlund

Interior Architect

linn.fredlund@nordiskagalleriet.com
Jacob Holst

Managing director

jacob@nordiskagalleriet.com
Ingrid Mattsson

Project Coordinator

ingrid@nordiskagalleriet.com
Amelie Mogard

Senior Interior Architect

amelie@nordiskagalleriet.com
Lisa Viberg

Head Interior Designer

lisa@nordiskagalleriet.com

Kontor

AB Nordiska Galleriet

Nybrogatan 11

114 39 Stockholm

Logga in

Logga in för att se dina beställningar, spara dina önskelistor och hantera dina leveransuppgifter.

Glömt lösenordet? Klicka här