Ophelia T-Light Holder från Reflections Copenhagen är en unik ljushållare av kristallglas, designad av Julie Hugau och Andrea Larsson. Ljushållaren har en kvadratisk form där vackra linjer skapar en elegant struktur som skänker elegans åt ditt hem. Ophelia T-Light Holder har en transparent lila färg som förstärker skenet från ljuset och en gul kant längst ner med subtila ränder som blir en extra estetisk detalj.
Ophelia T-Light Holder kommer i flera olika färger som gärna kan kombineras tillsammans för vacker ljusinstallation som skapar mysig stämning i ditt hem. Alla ljusstakar levereras i en lyxig presentask från Reflections Copenhagen.
Inga omdömen
Andrea Larsson för Reflections Copenhagen
Ophelia T-Light Holder Purple/Yellow
1 856 kr
100 dagars returrätt på lagervaror
- Ny kund?
- Hittat ett billigare pris?
Dimensioner
Bredd 9 cm
Djup 9 cm
Egenskaper
Färg Purple/Yellow
Material Kristall
Allmänt

Kostnadsfri inredningstjänst
Få kostnadsfri rådgivning från våra inredare som hjälper dig välja rätt möbler, belysning och stil för ditt hem.
Boka konsultationFler Ljusstakar & ljuslyktor
Få 10% rabatt vid din första beställning
Följ oss på Instagram och prenumerera på vårt nyhetsbrev för att ta del av exklusiva erbjudanden, inspiration och produktlanseringar, samt för att få 10% rabatt på ditt första köp.

