Black Friday
3 835 produkter
- October Offer 15%
Dualit
DUALIT® Hand Mixer DHM3a Polished
1 920 kr2 399 kr
I webblager - October Offer 15%+ Fler val
Fritz Hansen
Cutter Mini hatthylla
Från 3 012 kr3 899 kr
I webblager - October Offer 15%
&Tradition
Herman SHY3 bordslampa
3 576 kr4 470 kr
I webblager - October Offer 15%
Audo Copenhagen
Hashira taklampa
4 276 kr5 345 kr
I webblager - October Offer 15%+ Fler val
Foscarini
Rituals 1 bordslampa
Från 4 684 kr5 926 kr
I webblager - + Fler val
Artek
Chair 69 stol
Från 4 731 kr5 575 kr
I webblager - October Offer 15%+ Fler val
Audo Copenhagen
Ready matstol
Från 3 394 kr4 525 kr
I webblager - October Offer 15%
Anglepoise
Original 1227 Mini Ceramic Wall Lamp
1 392 kr1 988 kr
I webblager - October Offer 15%
New Works
Karl-Johan Table Lamp
2 716 kr3 395 kr
I webblager Zalto
Denk'Art Vinglas White Wine 40 cl 2-Pack
1 065 kr1 189 kr
I webblager- October Offer 15%+ Fler val
Wastberg+
Chipperfield 102 - Vägglampa
Från 6 206 kr7 420 kr
I webblager - October Offer 15%
HAY
Palissade Cantilever Dining Armchair Cream White
3 175 kr6 349 kr
I webblager - October Offer 15%
Audo Copenhagen
Norm golvspegel
5 798 kr7 405 kr
I webblager - October Offer 15%+ Fler val
Nuura
Liila 1 large vägg- och taklampa
Från 3 225 kr4 299 kr
I webblager - + Fler val
Artek
A330S Golden Bell pendellampa
Från 4 540 kr6 013 kr
I webblager - October Offer 15%+ Fler val
Foscarini
Lumiere Piccola bordslampa
Från 4 248 kr5 308 kr
I webblager - + Fler val
Ethnicraft
Osso Counter Stool - Upholstered
7 017 kr8 069 kr
I webblager - October Offer 15%+ Fler val
&Tradition
Ville Table AV25 Bronze Green
7 460 kr14 920 kr
I webblager - October Offer 15%+ Fler val
Foscarini
Orbital golvlampa
Från 13 751 kr17 188 kr
I webblager - October Offer 15%+ Fler val
Stolab
Lilla Åland Dyna
Från 1 352 kr1 590 kr
I webblager - Flos 15–20%
Flos
Button HL
6 889 kr8 105 kr
I webblager - October Offer 15%
Ferm Living
Entire Tapestry pläd
1 287 kr1 715 kr
I webblager - October Offer 15%+ Fler val
NOGA
Pavarotti Shadow Beige 3-sitssoffa avtagbar klädsel
34 800 kr43 500 kr
I webblager - Flos 15–20%+ Fler val
Flos
Glo-Ball Suspension
Från 5 593 kr6 580 kr
I webblager - October Offer 15%+ Fler val
HAY
Palissade Soft Quilted dyna loungesoffa
Från 2 562 kr3 199 kr
I webblager - October Offer 15%+ Fler val
Carl Hansen
CH338I/CH339I Iläggsskiva
Från 5 740 kr6 753 kr
I webblager - Flos 15–20%+ Fler val
Flos
Glo-Ball Ceiling
Från 4 981 kr5 860 kr
I webblager - October Offer 15%+ Fler val
Wastberg+
W201 Extra Small Pendant S3
2 805 kr3 300 kr
I webblager - + Fler val
Artek
A110 Hand Grenade pendellampa
Från 4 510 kr6 013 kr
I webblager Vitra
Akari 3A bordslampa
5 746 kr7 650 kr
I webblager- October Offer 15%+ Fler val
HAY
Palissade Cone cafébord Round Ø 70 cm
Från 4 795 kr6 849 kr
I webblager - October Offer 15%
Kartell
La Marie Chair
2 880 kr3 388 kr
I webblager - Online Archive
Audo Copenhagen
Stance Vase, H40, Bronzed Brass
1 866 kr2 665 kr
I webblager - Online Archive
Peugeot
Paris u'select saltkvarn graphite 22 cm
595 kr850 kr
I webblager - Flos 15–20%+ Fler val
Flos
Bellhop
2 142 kr3 295 kr
I webblager - October Offer 15%+ Fler val
Foscarini
Gregg Outdoor golvlampa
Från 2 769 kr3 410 kr
I webblager - October Offer 15%
Georg Jensen
Bernadotte Tall Tumbler 6-pack
736 kr999 kr
I webblager - October Offer 15%+ Fler val
Sabre Paris
Panda Light Bamboo bestickset
Från 738 kr868 kr
I webblager - October Offer 15%New+ Fler val
&Tradition
Utzon JU1
Från 2 533 kr2 980 kr
I webblager - Flos 15–20%+ Fler val
Flos
Glo-Ball Floor
Från 9 172 kr10 790 kr
I webblager - October Offer 15%+ Fler val
Muuto
Dots Wood Coat Hanger Set of 5
Från 937 kr1 249 kr
I webblager - October Offer 15%+ Fler val
Alessi
MG32 vattenkokare
3 358 kr3 950 kr
I webblager - October Offer 15%+ Fler val
Serax
Fish&Fish karaff 1liter
Från 333 kr443 kr
I webblager - + Fler val
DCWéditions
In The Sun 190 Pendant
Från 3 809 kr5 370 kr
I webblager - October Offer 15%+ Fler val
Muuto
Leaf Floor Lamp
3 399 kr4 249 kr
I webblager - October Offer 15%
&Tradition
Como SC53 Portable
1 784 kr2 230 kr
I webblager - Online Archive
Flos
Bellhop Table cioko
2 142 kr3 295 kr
I webblager - October Offer 15%
Kartell
Masters Stool 5868 White
4 197 kr4 938 kr
I webblager - + Fler val
Montana
Montana Selection Dash nattduksbord
Från 4 527 kr5 802 kr
I webblager - October Offer 15%
&Tradition
Manhattan SC52 Portable
1 673 kr2 230 kr
I webblager - October Offer 15%
HAY
Palissade matbord - Iron Red - 170 x 90
6 700 kr13 399 kr
I webblager - October Offer 15%+ Fler val
Nuura
Liila 1 wall lamp
Från 2 175 kr2 899 kr
I webblager - October Offer 15%+ Fler val
Sabre Paris
Bistrot solid bestickset 4 delar
Från 393 kr482 kr
I webblager - Online Archive
&Tradition
Pavilion AV15 - Fabric cat.2 - Fiord 971
5 370 kr8 950 kr
I webblager - October Offer 15%+ Fler val
Marset
Discoco 35 - Pendant Lamp
Från 5 508 kr6 885 kr
I webblager Vitra
Akari 1AG bordslampa
3 603 kr4 490 kr
I webblager- October Offer 15%
Skeppshult
Stekpanna 28 cm trähandtag
814 kr1 129 kr
I webblager - October Offer 15%+ Fler val
Ferm Living
Counter ullmatta
Från 1 688 kr2 109 kr
I webblager - October Offer 15%
Ferm Living
Bridge klädhängare
3 688 kr4 609 kr
I webblager - October Offer 15%+ Fler val
Fritz Hansen
Cutter 120 sittbänk
Från 9 203 kr11 499 kr
I webblager
Black Friday hos Nordiska Galleriet
Under Black Friday samlar Nordiska Galleriet exklusiva erbjudanden på designmöbler och inredning. Erbjudandena varierar mellan procentuella rabatter och mängdrabatter. Samtliga aktuella Black Week-produkter presenteras och uppdateras löpande på denna sida för att spegla tillgängligt utbud. Black Friday infaller fredagen den 28 november 2025.
Öppet köp gäller även under kampanjen
Våra vanliga köpvillkor gäller även under Black Friday. Det innebär att du har samma rätt till öppet köp och retur även om du handlar till kampanjpris. Detta gör det möjligt att fatta köpbeslut med trygghet som vanligt. Läs mer om våra köpvillkor och returer längst ner på sidan.
Prenumerera för att inte missa något
Få den senaste informationen om nyheter och erbjudanden under Black Friday. Anmäl dig till vårt nyhetsbrev och SMS.
Något du saknar inom black friday?
Vänligen kontakta oss via vårt kontaktformulär för att diskutera din specifika produktförfrågan.